Bezplatné doručení na území České Republiky

Kontakt info@ceramikker.cz

O nás

Vítejte ve světě Ceramikker – kde se dokonalost stává skutečností. Naším posláním je vášeň pro krásu automobilů.

Po prozkoumání alternativ

Naše dobrodružství začalo v roce 2020

Naše cesta k dokonalé automobilové chemii začala před třemi lety. Od té doby se naše značka stala symbolem nejvyšší kvality a inovací v oblasti automobilových kosmetických přípravků. Naše dlouhotrvající úsilí a neustálé směřování k dokonalosti vyústilo v sortiment, se kterým se můžete komplexně postarat o každý automobil. Naše produkty jsou výsledkem vášně a angažovanosti, kterou vkládáme do každého kroku výroby.

Naše vize a mise

Poskytování zákazníkům nejvyšší kvality

Mise značky Ceramikker je poskytování zákazníkům nejvyšší kvality automobilových kosmetických přípravků, které umožní udržet jejich vozidla v ideálním stavu. Produkty jsou vyvíjeny na základě nejnovějších technologií a nejlepších složek, aby zajistily optimální efekty čištění, péče a ochrany automobilu.

Staráme se o naše zákazníky

Etický podnik

Jsme značka, která si váží pevných zásad podnikové etiky a autentických vztahů se zákazníky. Nabízíme nejrychlejší dodací lhůty a konkurenční zákaznický servis v České republice, a to je jistota.

Kromě péče o naše zákazníky také podporujeme místní detailingová studia a motorsport. Chápeme význam úspěchu produktů pro automobilový detailing a jsme hrdí, že pomáháme zákazníkům dosáhnout jejich cíle – krásného vzhledu automobilu.