Bezplatné doručení na území České Republiky

Kontakt info@ceramikker.cz

Kontaktní údaje firmy:

PrimeStuff Sp. z o.o.
DIČ: 542-339-98-74
Adresa:
Kwiatowa 15
16-001 Ignatki
Polsko
info@ceramikker.cz

Odpovědi na často kladené dotazy

Často kladené otázky

Všechny objednávky podané do 12:00 odesíláme v ten samý pracovní den, a doručení nastává během tří až čtyř následujících pracovních dnů.

 

Nabízíme plnohodnotnou záruku vrácení peněz po dobu 14 dní od vrácení zboží. Formulář pro vrácení zboží a úplná politika se nachází v našich obchodních podmínkách.

Všechny dostupné informace o vašem balíčku, stavu realizace, kde se nachází, najdete na tomto odkazu: sledování objednávky.

Jsme k dispozici na e-mailu info@ceramikker.cz od pondělí do pátku v hodinách od 8:00 do 16:00. Také nám můžete zanechat zprávu ve formuláři viditelném na pravé straně.

Pokud potřebujete zrušit nebo změnit objednávku, prosím, kontaktujte nás co nejrychleji.

Pokud vaše objednávka ještě nebyla odeslána, můžeme ji okamžitě změnit nebo zrušit. Pokud chcete změnit nebo zrušit objednávku po jejím odeslání, budeme muset počkat, až bude doručena, abychom mohli zařídit vrácení nebo výměnu.

Aktuálně nabízíme pouze dodání do:

  • Celé České republiky
  • Evropy (po předchozím kontaktu)

Pro mezinárodní přepravu nás prosím kontaktujte, abychom Vám mohli poskytnout odhad ceny přepravy, pokud vaše země není v seznamu dostupných při objednávání.

Všechny naše mezinárodní objednávky jsou odesílány prostřednictvím služby DHL/DPD, všechny daně a dovozní poplatky budou vypočteny při objednávání.

Ano, všechno zboží Vám odešleme z jednoho skladu, v jednom balíčku. Pokud k vám dorazila neúplná zásilka, kontaktujte nás.

Stále potřebujete pomoc?

Spojte se s námi

Máte otázky ohledně vosku, dopravy nebo jiných témat spojených s Ceramikker? Napište nám, odpovíme vám co nejrychleji.